Vacu Shape

Merkezimizde bulunan VacuShape ile Türkiye’de bir ilke imza atılıyor.

Yalnızca 30 dakika içerisinde 2500 kalori kaybı sağlayan cihaz, zayıflamak/sıkılaşmak isteyen kişiler ve klasik egzersizlerinden daha üstün bir çalışma yapmak isteyenler için büyük bir fırsat sunuyor.

VacuShape ile yapılan yürüyüş ya da koşu, cihazın içerisinde yer alan yüksek teknoloji ile geliştirilmiş kızılötesi ışınlarının vücuda çarparak cildin en üst tabakları tarafından emilir, ısıya dönüştürülür ve vücut içine daha fazla nüfus edilir.
Vücutta kan akışını aktive edecek ve vücudun içini ısıtarak kılcal damarların genişlemesi yoluyla metabolizmayı hızlandıracak şekilde tepki oluşturur.

Sonuç olarak sirkülasyon bozukluklarını ortadan kaldırıp yenilenme gücünü artırarak vücudumuzun metabolik fonksiyonlarını iyileştirir.

Diğer yandan vakum teknolojisiyle donatılmış cihaz, düşük atmosferik basınç ortamında ortalama gün içine yayılan 2500-3000 kalori yakımını sağlar.

Kendinize yalnızca haftada 2 gün 30’ar dakikalık süreler ayırarak 5000 kalori harcayıp siz de bedeninize yatırım yapabilirsiniz.